Екстравагантними домашніми тваринами вже мало кого можна здивувати. Люди тримають удома пітонів, опосумів і навіть отруйних павуків. Утім, тайванці затьмарили всіх. Вони, як домашніх улюбленців, розводять  синьобоких креветок.

У Тайвані мода на нових маленьких, скромних та невередливих домашніх улюбленців. Тайванці все частіше заводять креветок. До того ж не звичайних, а ексклюзивних, нещодавно виведеної породи, під назвою "Синьобок". Ці креветки білого кольору, з блакитними плямами по боках. Синьобокі креветки невеличкі – всього два сантиметри завдовжки. Але коштують чимало. Чим красивіша форма плям на тілі цих тваринок,   тим дорожчі вони. Деяких уже придбали по три з половиною тисячі доларів за одну особину. 

Дивіться також : Відеореєстратор врятував тайванського поліцейського від "підстави"

Тсай Фанг, розводить креветок : " Справа  в тому, що чим старшою стає креветка, тим темніший блакитний колір, але одночасно красивішими робляться малюнки на її тілі. Тож, купувати цих тваринок слід у віці від двох років. Раніше практично неможливо визначити їх справжній окрас".

У Тайвані вирує тайфун

У Тайвані активно розвивається індустрія вирощування креветок. Зазвичай їх відправляють  до інших країн у вигляді  їжі. Але раз на кілька років тамтешні умільці виводять ексклюзивний вид  ракоподібних. Його на стіл не подають, а  "селять" в акваріуми, як домашніх улюбленців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: тайвань индустрия креветки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2363
Загрузка...
Загрузка...