Чотири тонни фруктів для хвостатих. У Таїланді стартував фестиваль мавп. Жителі накрили тваринкам святкові столи, аби ті принесли щастя. Подивитися на незвичайний банкет приїхали тисячІ туристів з усього світу. 

Читайте також : Самая большая ярмарка слонов

Напевно, ніде у світі мавп не шанують так, як у Таїланді. Щороку в країні відзначають фестиваль на честь цих тварин. Для трьох тисяч хвостатих непосид жителі влаштували святкових банкет біля місцевого храму. Їм накрили столи з чотирьох тонн фруктів, овочів та яєць. Незвичайний фестиваль щороку відвідують тисячі туристів.  

Сем Сміт, турист з Британії : " Я чув про фестиваль мавп, але ніколи не бачив нічого подібного раніше. Це неймовірно. Це як одкровення - справді приголомшує".

Це цікаво : Самый большой в мире океанариум открылся в Сингапуре

Для Таїланду мавпочки - один із символів країни. Місцеві  жителі вірять, що ці тваринки приносять щастя. Вважають, що хвостаті навіть охороняли таїландського короля Нараї Великого, який правив у 18 столітті. Біля храмів встановлені статуї мавп, годівниці та навіть ігрові майданчики для тварин. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: животные фестиваль тайланд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 852