У Таїланді сотні вірян пронизують себе залізними списами. В країні триває одне серед найжахливіших обрядових свят - фестиваль вегетаріанців. Місцеві жителі вірять, що завдяки страшному ритуалу їм відпустять гріхи. У надії полоскотати нерви туди їдуть тисячі туристів.

Дивіться також відеорепортаж : Праздники Таиланда, которые запомнятся на всю жизнь

У Таїланді розпочалося одне із найекзотичніших свят - фестиваль вегетаріанців. Тисячі учасників зібралися на центральній площі Пхукета. Вони добровільно піддають себе тортурам - проколюють обличчя залізними списами, ходять босоніж по розпеченому вугіллю.  Тайці  вірять, що жахливий обряд розчулить їхніх богів. А святі у свою чергу захищатимуть людей протягом наступного року та заберуть усі гріхи. Та найголовніша умова дійства - звичайно ж, не вживати у їжу м`ясо.

Це цікаво : Прокатиться с ветерком. Тук-туки в Таиланде

Калуді Чоттітамапорн, організатор свята : " Протягом усього фестивалю, а це 9 днів, необхідно дотримуватися суворої вегетаріанської дієти. Ще одне обов`язкове правило - це носити білий одяг. Тільки за таких умов можна очистити і душу, і тіло від гріхів".

Свято з`явилося на острові у 19 столітті - з легкої руки китайських емігрантів. Вони добровільно відмовилися від м`яса, аби зупинити поширення епідемії малярії. І смертельна недуга залишила Пхукет. На честь "дива" місцеві жителі започаткували фестиваль. Щороку подивитися на це ритуальне самокатування приїздять тисячі туристів із міцними нервами. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: таиланд фестиваль вегетарианство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 616