Навіщо платити більше? У Великій Британії набуває популярності мережа лоу-кост спортзалів. Там немає фешенебельних джакузі, саун або басейнів. У такому закладі навіть персонального тренера немає. Щоправда, і заняття  обійдуться набагато дешевше.

У Великій Британії набувають популярності спортзали класу лоу-кост. Це звичайні спортивні клуби, членство та заняття в яких коштують в середньому на сорок відсотків менше. Єдина відмінність таких спортивних закладів від інших полягає у тому, що вони не перенасичені новомодними джакузі та саунами, а ще там не працюють особисті інструктори. Замість приватних тренерів у лоу-кост спортзалах – відеогіди.

Дивіться також : У Британії встановили тренажери, які виробляють електроенергію

Джон Треарне, власник мережі лоу-кост спортзалів :  "Наші ціни набагато нижчі, аніж в інших спортзалах – і це головний чинник, який приваблює до нас клієнтів. Дехто боїться займатися без особистого тренера, адже не має попереднього досвіду занять, але всі, хто спробував попрацювати з відеогідом, задоволені результатами".

Усі охочі можуть обрати програму, відповідно до власного рівня: початковий, середній і професіональний.

Корисно знати :  Відкриття спортзалу окупиться за 2-3 роки

Нік Батлам, аналітик : " Подібні заклади – доволі прибутковий бізнес. Особливо зараз, коли в світі панує фінансова криза, і люди багато у чому собі відмовляють. Так вони мають вибір: платити менше та працювати самостійно, або переплачувати за послуги тренера".

Перший лоу-кост спортзал у Великій Британії з’явився у 2008-му році. Нині – це мережа із тридцяти двох закладів. У планах власника  - відкрити ще принаймні двадцять таких спортклубів до кінця 2013-го.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: британия спорт спортзал лоу кост
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1167