У закордонному окрузі  перемогла "Свобода". Центральна виборча комісія опрацювала вже всі протоколи зі 116 дільниць за межами нашої держави. Найбільше голосів набрало всеукраїнське об'Єднання "Свобода" - 23.63 %. Друге місце з невеликим відривом  посіла "Партія регіонів" - 23.27 %. "Удар" підтримали трохи більше ніж 22 %. Батьківщину - майже 20% . А  ось Компартії здобула прихильність трохи менше ніж 4 % закордонних виборців.

Читайте також: За границей после подсчета 99,13% протоколов побеждает Свобода

Михайло Охендовський, член центральної виборчої комісії : " У мене на даний час немає даних, скільки виборців взяли участь у голосуванні на закордонних виборчих дільницях, але традиційно ця цифра становить не більше 10 % від усіх включених до списків, тому інтерес з одного боку до закордонних виборчих дільниць є зрозумілим, з іншого боку треба розуміти, що вплив цих результатів на результати виборів народних депутатів України буде мінімальним".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса комисия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 952