Премія "Медіа Сат Лідез" знайшла своїх героїв. "Кращим каналом ділових новин" став наш - Юбіар. Обирали переможців глядачі. Премію "Медіа Сат Лідез" в Україні вручають із дві тисячі дев’ятого. Відзначають нішеві та тематичні канали.  Цьогоріч додали дві номінації - кращий для чоловіків та для  жінок.

Лариса Мудрак, заступник голови Нацради з питань телебачення : " Спеціалізація може відбутися, звичайно, в першу чергу на нішевих каналах. Тому що це елемент якраз того, що до глядача можна дійти швидше, можна його зрозуміти і можна дійсно дати більш ширший вибір".

За першість цього року боролися сто сімдесят два канали. Половина - іноземні. Обирали переможця через інтернет. Проголосувати міг кожен охочий.

Олександр Глущенко, організатор премії : "Голосовать в принципе, может кто-угодно, но мы  в первую очередь нацеленные были на ту аудиторию, которая смотрит телевизор.  То есть, действительно контент должен быть интересном, чтобы человек действительно сделал такой выбор".

У номінації "Кращий канал ділових новин" цього року, як і дві тисячі десятого, переміг телеканал Юбіар. За нього віддали свій голос близько семи тисяч глядачів. Та ділові новини - це лише складова великої роботи, - кажуть юбіарівці.

Михайло Іртлач, директор з маркетингу компанії ESG: "Мы считаем, что благодаря тому, что мы двигаемся по мультимедийным платформам, зритель, разный зритель, взрослый, помоложе, может увидеть наш канал, оценить наш контент, и взять из него то, что ему необходимо, то, что ему будет полезно".

 Аліна Тітова, головний редактор телеканала UBR : " Тобто, навіть домогосподарка повинна розуміти, що означають там останні рішення Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів, і навіть які претензії до нас має МВФ. Для нас це важливо. Важливо нести знання у народ".

Сьогодні новини Юбіар через супутник можна подивитися звідусіль. Також канал присутній у пакетах кабельних операторів у ста шістдесяти містах України. А для тих, хто звик отримувати інформацію лише з Інтернету, - в нагоді стане он-лайн трансляція.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: премия канал награда новости
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 19100