Україна до кінця року домовиться з інвесторами про розробку родовищ сланцевого газу. Договори підпишуть з компаніями Shell і Chevron. Заявив виконувач обов'язків Міністра екології Едуард Ставицький. Іноземці зацікавились Юзівським та Олеським родовищами. Ратифікувати потрібні документи Україна не може вже півроку.  Зокрема тому, що деякі обласні ради дуже прискіпливо ставляться до питання екологічної безпеки під час подібних робіт. І на роз’яснення треба витратити багато часу. За підрахунками спеціалістів, з Юзівського родовища можна отримати чотири трильйони кубометрів ресурсу, з Олеського - на трильйон менше. Сьогодні Україна купує газ у Росії - більше ніж по чотириста доларів за тисячу кубів. Чиновники запевняють: нетрадиційне паливо обійдеться країні значно дешевше.

Читайте також : Великобритания возобновит добычу сланцевого газа

Едуард Ставицький, міністр екології та природних ресурсів : "  У нас вже отримані і узгоджені усі позиції. Іде юридичний переклад і парафування цих угод. Ви знаєте, щодо Shell і Chevron тут треба ще пройти ратифікацію цих договорів в обласних радах. І я вважаю що це відбудеться цього року".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина инвестиции сланцевый газ
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 966
Загрузка...
Загрузка...