Україна може допомогти людству в боротьбі з ураганами. Перший крок  зробили рівненські винахідники. Вони сконструювали модель приладу, який може зменшити  руйнівну силу урагану.  Прилад розробили в Малій академії наук Рівного. Ноу-хау зовні схоже на циліндр, складається з двох частин – горизонтальної та вертикальної. Всередині має систему вентиляторів.

Віктор Бернацький , керівник групи розробників приладу  : " Цей пристрій працює в автономному режимі. Він збуджується або приводиться в рух ураганом і паралельно гасить цей ураган. Тобто не потрібно додаткових джерел енергії. Через це можна сказати, що цей пристрій можна назвати пристроєм для самознищення ураганів".

Читайте також : Ураган Сэнди испортил ценных бумаг на триллионы долларов

Винахід запатентували. А один з його авторів  – на той час іще школяр Борис Левковський став призером Всеукраїнської наукової конференції. Винаходом  зацікавилися американці. Їм є від чого захищатися. Ураган Сенді, який тиждень шматував країну,  забрав життя понад ста людей та завдав збитків, щонайменше, на 30 мільярдів доларів. Не встигли американці оговтатися від лиха, як почали готуватись до нового шторму. Він накриє Нью-Йорк цієї середи, прогнозують метеорологи.

Віктор Бернацький , керівник групи розробників приладу   : " Від представників Сполучених Штатів Америки було запропоновано надрукувати роботу по цих пристроях в журналі, який видається при Сенаті США".

Корисно знати : Секреты творческих гениев, или как рождаются хорошие идеи

Новинка буде корисна і для господарників. Переконані винахідники.

Олександр Андрєєв, директор Рівненської малої академії наук : " Прилад для очищення стічних вод біля невеликих населених пунктів, який використовує енергію вітру, прилади, які забезпечують сонячною енергією будинки, прилади, які забезпечують можливість бачення в нічний час".

Найближчим часом розробники "грози" ураганів отримають матеріальну підтримку, пообіцяли в обласній адміністрації.

Дивіться також : У столиці стартував міжнародний форум ART KYIV contemporary

Олексій Губанов,  заступник голови Рівненської ОДА:  " Виставка візуалізованих ідей – це інноваційний формат, який покликаний з одного боку для місця проведення дати таку можливість себе показати на зовнішній світ, ну, а різним винахідникам, ідейникам – можливість зустріти тих, хто допоможе їм реалізувати їхні ідеї".

Усе геніальне - просте, ось тільки грошей бракує. Тому рівненські винахідники сподіваються невдовзі отримати не тільки моральну, а ще й спонсорську підтримку. Бо краще лихо попередити, ніж витрачати мільйони на ліквідацію його наслідків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: защита ураган ровно изобретатель
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1997