Російського газу у 2013-му купуватимемо на чверть менше. До 20 мільярдів кубів. Проти 27, що імпортуємо зараз. Про це заявили у Нафтогазі. Але це попередні цифри. Поки що триває переговорний процес. Київ вимагає перегляду  контрактів і зменшення цін. Але Москва не хоче шукати компромісу. Щоб зменшити залежність від Росії, Україна вже підписала договір із Німеччиною про закупівлі блакитного палива. Але це поки що дрібні поставки, якими не можна повністю перекрити поставки з Москви.

Читайте також : Украина продолжает уменьшать закупки российского газа

Володимир Саприкін, експерт енергетичного ринку : "  "На сьогодні з’явилось ще одне джерело не російського походження, отже є такий мікроринок , імпортування газу з Німеччини. Може все ж таки змусити Росію піти на переговори реальні для того, щоб переглянути контракт. І значно зменшити ціни, наприклад, як це було зроблено для Польщі".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена россия газ україни газпром-медиа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 853