Українці теж мандрують. Торік потік авіапасажирів  зріс на 15 відсотків. Стали активніше користуватися послугами і бюджетних авіаліній.    До них звертаються переважно туристи і  люди, що мають родичів за кордоном. Ті, хто вирушає у відрядження, не економлять. Літають традиційними авіакомпаніями.

Наталя Артемова, менеджер з комерційної діяльності лоу-кост компанії : " Количество пассажиров, которые меняют перевозчиков и переходят на лоу- кост составляет в пределах пяти процентов. Остальная все-таки часть это новый пассажиропоток, который формируется за счет того что,  люди выбирают другой альтернативный вид транспорта, то есть они пользовались до этого другими, не авиа перевозками.  Либо это совершенно новый пассажиропоток. Люди, которые раньше не путешествовали".

В аэропорту "Жуляны" строят бизнес-терминал

Лоу-кост перевізник може зекономити туристу половину витрат на транспорт.  Найбільш розвинені дешеві авіаперевезення у Європі та  Південно-Східній Азії.  Злітати з Таїланду до Філіппін можна за 80 -100 доларів. Короткі перельоти у Малайзії, Індонезії чи Філіппінах коштують  25-30 доларів. Досвідчені мандрівники шукають дешевих квитків і у Європі. 

Євген Іхельзон, засновник бюро бюджетних мандрівок : " Если хотите полететь из Берлина в Кельн, например, вы в любом случае  должны приезжать в аэропорт, сесть на рейс, прилететь. Это час  выехать из аэропорта, доехать до города. То есть это займет у вас 3-4 часа.    В зависимости от того, в каком районе берлина Вы живете. И стоимость этого . На самолете будет 29 евро минимум, на поезде минимум 39 евро".

Знайти авіаквитки  до будь-якого міста Старого  світу в обидва кінці можна за 170 Євро. Однак це буде переліт із пересадкою неукраїнською авіакомпанією.  Квитки ліпше шукати безпосередньо на сайтах дешевих авіаліній. Тому  що портали-агрегатори не завжди знаходять найвигідніший маршрут.

Европейские авиакомпании продолжают банкротиться

Юлія Шост, журналіст : " Припустимо, ми хочемо вирушити до Парижа. Прямий переліт українського перевізника обійдеться у 160 гривень.  Але ми спробуємо знайти дешевші варіанти. Звичайно, без пересадок не обійтись. Тому спочатку українським лоукостером вирушаем до якогось європейського міста. Наприклад до Будапешта. Тобі квиток нам обійдеться у 341 гривню,  а вже з Будапешта будемо діставатися, вже якимось європеським лоукостером  до самого Парижа.  Такий переліт обійдеться нам у 12 тисяч форинтів.  Якщо перевести у гривні, це  - 450. Тобто в сумі 791 гривня. Це вдвічі дешевше, ніж ми б летіли на пряму".

Рейтинг самых опасных авиакомпаний в мире

Головне правило. Що раніше купити квиток, то дешевшим він буде.  Особливо це стосується європейських перевізників.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: отдых самолет украинцы билет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3621
Загрузка...
Загрузка...