Українці дедалі менше читають паперові книжки - купують планшети, у яких носять цілі бібліотеки улюблених творів. Щоправда, справжні поціновувачі традиційних видань не перевелися. Новинки шукають на виставках.

Марина, любить читати книжки : " Ну вот мы ожидаем-ожидаем, а потом они раз - и появляются. То есть мы все время ждали Диккенса Рождественскую сказку и вот она появилась у старого лева.  Мы просто еще русскоязычная семья, поэтому нам бы хотелось на русском языке".

Читайте також : В Киеве презентовали двухтомное издание о Патриархе Иосифе Слепом

Ігор, любить читати книжки : "Цікавить історія архітектури Києва, того старого. Не цього нового. Київ вбивають постійно. Кожного дня, кожної секунди. А хочеться, щоб пам`ять збереглась".

Леонід, відвідувач виставки : "В основном для ребенка какую-то литературу вот сказки, что то красивое с иллюстрациями. Бумажная книга есть книга"

Цього року видавці зробили подарунок дітлахам - презентували сорокатомник українських казок. У ньому 20 тисяч творів з усіх регіонів нашої держави.  У видавництві навіть хочуть аби це зібрання отримало статус об`єкта нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

Дарина Максимець, директор видавничого дому : " Є ентузіасти, є батьки додому, є просто збирачі  таких книг, які хочуть мати. Вони розуміють, що це мине якийсь час і цього сорокатомника може вже не буде. Якщо вони сьогодні не придбають цю книгу, то не відомо коли буде повторюватися тираж".

Це цікаво : В Барселоне прошла выставка ретроавтомобилей

Дорослих теж чекає багато цікавинок. Окрім класики і сучасної художньої літератури українці проявляють інтерес до творів політичної тематики. Так книжки про опальних вітчизняних політиків, які нещодавно вийшли друком в одному з  видавництв стали його бестселерами, кажуть представники компанії. 

Аліна Юркіна, представник видавництва : " Купують не лише собі, а купують там сусідці в подарунок, чи ще комусь. Мабуть людям мало телевізора  та новин і хочеться почитати, подивитись фотографії, подивитися власними очима, в яких умовах це все відбувається".

Идеи для бизнеса. Пять перспективных идей изготовления предметов интерьера

Біда лише в тому, що книжка лишається не такою доступною, як хотілося б читачу. А посередники часто-густо продають товар в рази дорожче, ніж у видавців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: книги выставка литература
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2413
Loading...