Микола Азаров не вважає авто розкішшю. Про це він повідомив на сторінці у мережі Facebook. За прогнозами прем’єра Україна за кількістю машин скоро наздожене європейські країни.  Імпортери, натомість кожного року говорять про зменшення продажів в Україні.

Рынок автокредитования в Украине ждет нелегкий год

У грудні український авторинок втратив рекордні 22 %. Нові моделі купують неохоче. За рік їх продали трохи більше за 200 тисяч. Це втричі менше, ніж у 2008-му. Проте експерти зауважують, тоді три чверті машин купували у кредит. Зараз на банківські позики майже ніхто не погоджується - ставки зависокі.

Олег Омельницький, експерт автомобільного ринку : " Процентные ставки демонстрировали рост начиная с мая месяца и своего пика они достигли именно в ноябре-декабре. Поэтому , увы стоимость кредитного  ресурса для обычных граждан становится малодоступной".

Украинский авторынок фальсифицируют? |

Найбільше купували у грудні китайських машин. На ринку вони були найдешевші.  Експерти кажуть, доки азіатські авто захоплюють ринок, задовольняти попит у бюджетному сегменті можна було за рахунок вітчизняних машин. Від їх випуску Україна відмовилася. Зараз тільки збирають моделі зарубіжних виробників.

Олег Назаренко, гендиректор всеукраїнської асоціації авто імпортерів : " Есть Таврия, есть Славута. Почему бы не возродить их выпуск. Эти автомобили стоимостью 3 -3,5 тысячи долларов украинцы с удовольствием бы покупали, потому что нет у украинцев денег на серьезные автомобили".

Названы лидеры авторынка Украины в 2012 году

Саме дешеві моделі чекає найбільший попит і в 2013. За словами експертів, це не будуть лише китайські або корейські авто. На цей рік європейські та японські виробники запланували презентацію, мінімум, 10 нових бюджетних автомобілів. В Україні, за прогнозами, вони коштуватимуть від 100 до 140-ста сорока тисяч гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили украинцы авторынок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3779
Загрузка...
Загрузка...