На вістрі азарту. Українці освоюють закордонні розваги. І дедалі частіше почали замовляти на свята... мадагаскарських тарганів. Ні, їх не їдять, як у Китаї, Камбоджі чи Південній Америці. А влаштовують перегони та роблять на них ставки.

Любите незвичайні розваги? Тоді тарганячий тоталізатор саме для вас. Вибагливі українці влаштовують забіги цих великих тропічних комах. Організацію такої забави найчастіше замовляють на корпоративи, гангстерські вечірки, дні народження та навіть на дитячі свята.

Агрессия передается по наследству

Олександр Мігрін, менеджер компанії з оренди обладнання для розваг : " Это развлечение с Америки. В Россию это пришло где-то в 50-60-х годах в карточные дома. Тогда популярно стало играть в карты и мы перебрали это с гангстеров. В Украину к нам пришло это уже в 2005-м году где-то. Количество участников - это от 2 человек до сорока. Могут учувствовать и 40 человек, ставить группами на одну дорожку".

Організувати таку розвагу коштує близько 2,5 тисяч гривень . У цю вартість входить також доставка спеціального стола і робота модератора. Він стежить за перебігом гри та розповідає, як змусити тарганів швидше бігти. Зазвичай цих екзотичних комах приваблюють на фініші їжею. Вони також бояться шуму і намагаються сховатися від світла у темне місце. Тому деякі винахідливі учасники заради перемоги навіть світять на них телефонами, запальничками чи ліхтариками.

Наталя Ворон, модератор забігів тарганів : " Интерес игры состоит в том, что не каждый таракан, который быстро бегает, может быть победителем. Потому что было очень много случаев, когда таракан уже добегает практически до финиша, вот-вот он уже победитель - и нет, он останавливается, разворачивается и бежит обратно. В таких случаях люди очень огорчаются, конечно, начинают им стучать - у нас есть маленькие палочки, которые создают шум по стеклу".

10 простых способов улучшить жизнь

Комах за три дні до перегонів не годують, щоб вони були активні. А обрали для цієї розваги саме мадагаскарських шиплячих тарганів. Бо вони найшвидше бігають, дуже гонористі та видають кумедні звуки, які надзвичайно подобаються дітям. Натомість занадто емоційних  жіночок - навпаки лякають.

Олександр Мігрін, менеджер компанії з оренди обладнання для розваг : " Интересный случай был такой, что гости подумали, что нужно принести своих тараканов. И один гость принес просто своего таракана из дому, маленького, который живет у нас в квартирах и запускал его. Мы делали тараканьи бега, людям это все понравилось, потому что мы поставили противника мадагаскарского и нашего европейского, так скажем".

Как делать меньше и успевать больше

До речі, тримати таку екзотику можна і у себе вдома. А полюбляють мадагаскарські тарганчики овочі - огірочки, помідори, морквочку, а також фрукти, хліб, м"ясо і навіть молочні продукти. Великі особини можуть сягати понад десять сантиметрів завдовжки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы досуг развлечение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1642
Загрузка...
Загрузка...