І  традиційно перепало на горіхи комунальникам. Хоч як не  звітували, що готові до негоди на всі сто - знову стали цапом відбувайлом у складній ситуації.

Уляна Дрючкова, журналіст : " На центральних вулицях столиці вже можна бавитися в сніжки та навіть ліпити снігову бабу. І хоч комунальники ще влітку звітували, що до зими вони готові, сьогодні на вулицях їх майже не видно".

Поодинока снігозбиральна техніка та комунальники. Двірник Рая вулиці сьогодні прибирає з самого ранку. Проте марно - за півгодини її роботи уже й не видно, як і її колег. 

Читайте також : Снегопады обесточили 14 областей Украины

Рая, двірник : " До трьох годин, скільки часу? Уже три.  - Так може уже пішли додому. Ми до 3, у нас робочий день. Уже завтра, як трохи сніг перестане, ми очистимо,  і потім посипаємо. А поки не повинні посипати? Зараз іде сніг, воно ж даром".

На плечах таких як пані Рая розчищення тротуарів, сходів, зупинок громадського транспорту, підходи до підземних переходів та самі переходи.

 "Бригади набрані, нас 18 чоловік, і 5 змін і транспорт на лінії, все працює нормально. Сьогодні нас все це застало раптово, ми стараємося, ніч уся в переді"

Корисно знати : ГАИ столицы просит водителей ездить общественным транспортом

 "Все це є – сіль,пісок, машини їдуть та розсипку роблять. До ранку приберемо. Це не проблема для нас"

Територія ж біля приватних установ - то вже головний біль самих бізнесменів. За кучугури  у КМДА уже пригрозили чималими стягненнями - від восьмисот п’ятдесяти до тисячі семисот гривень. І водії, і перехожі штрафувати раді і комунальників, і підприємців. Бо місто, кажуть, майже не прибране.

 "Ездить тяжело. Это правда, но ничего, справляемся. Главное, не торопиться".

 "Нет, ещё не чистят. Есть надежда, я надеюсь, что ночью почистят".

Це цікаво : Мокрый снег и дождь пойдут на пользу посевам озимых

 "Никто не приготовился. Никто не знал. Стихия. Завтра, надеемся, что Попов накидает соли".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: снег зима дороги комунальники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1460