Збираєтесь взяти у банку споживчий кредит? Тричі подумайте. Реальні ставки інколи перевищують сто відсотків. Це з усіма комісіями та зборами. Якщо йдете без довідки про доходи - ціна автоматично зростає ще на кілька процентів.

Обменять валюту без паспорта станет невозможно

Українці  штурмують  банки.  Перед новим роком  споживчі кредити розмітають, як гарячі пиріжки. Беруть в  середньому від 5-ти тисяч гривень. Гроші пускають, здебільшого на покупку побутової техніки - для себе і на подарунки близьким. Не зупиняє людей і те, що фінансові установи позичають  гроші під шалені відсотки. А потім ще й обкладають купою комісій. Причому, як щомісячних, так і щоденних.

Ігор Кузнєцов, банкір : " Реальная рыночная ставка по данным кредитам, то я думаю, что мы не ошибёмся, если скажем , что они составляют не менее чем 75% годовых. В моей практике были случаи, когда некоторые банки  официально прописывают в договоре, что общая стоимость кредита равняется порядка 130%  годовых".

Дивіться також : НБУ заявляє про незмінну курсову політику найближчим часом

Втім, вартість може зрости ще на кілька відсотків. Це якщо захочете взяти гроші без довідки про доходи. У таких випадках максимум, що можуть запропонувати банки - 15 тисяч гривень

Дмитро Сологуб, економіст : " Природно, так сказать, что когда вы приходите и никаких  документов подавать не надо, то этот кредит будет более дорогим, чем  кредит, когда проверяются ваши доходы. Потому что  вставку процентную по кредиту без ставки про доходы закладывается риск невозврата".

Додати головного болю вам можуть і плаваючі ставки на кредити. Це коли банк залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати вартість позики. Тож перш, ніж укладати угоду із фінустановою, обов’язково ознайомтесь із усіма правилами отримання грошей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: банки кредит украинцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 7886
Загрузка...
Загрузка...