Українці під вінець іти не поспішають. Весілля справляють, коли досягають 30-ти річного віку. Усе через те, що спочатку переймаються кар’єрою. Моду на пізні шлюби нині диктує Захід. Дехто взагалі до ЗАГСУ так і не доходить. І обирає громадянські шлюби.

Корисно знати : Появились новые признаки пользы брака

Навчання, кар’єра і тугий гаманець. І тільки потім - штамп у паспорті. Українці все пізніше задумуються про створення власної  сім"ї. До шлюбу жінки готові лише у 27 років. Чоловіки - як перевалить за 30. Хоча ще  10- 15 років тому дівчата заміж вискакували ледь не з-за шкільної парти. У шлюбних агентствах кажуть: наші співвітчизники переймають західну моду. Мовляв, там весілля у молодому віці не в пошані.

Наталія Коваль, директор шлюбного агентства : "До 30 років практично дуже мало одружуються чоловіків в Америці, Європі. Чоловік від 35-ти років тільки на заході починає тільки замислюватися про те, що можна було б йому якось думати про сім’ю".

Британия может легализовать однополые браки

Утім, одягти білу сукню та весільний костюм дехто не зважується до кінця життя. Близько 12-ти відсотків українських пар, які називають себе подружжям, насправді живуть у громадянському шлюбі. Частина з них - боїться штампу в паспорті, як вогню. Бо це - додаткова відповідальність. Легкі стосунки як правило обирають чоловіки. До РАГСУ їх не затягнути й на аркані.

Оксана Єгорчева, психолог : " Закоханість - вона  тримається десь 9-11 місяців. Ну це умовно. Але от в цей період людина більше схильна до стосунків. До серйозних стосунків. Якщо цей рубіж уже пройдений, ну, наприклад, уже 2-3 роки, то люди, вони вже живуть. Вони нічого не хочуть міняти".

Официальный брак: 7 причин его не заключать

Утім жінкам, які так і не одягли весільної сукні,  психологи не радять панікувати. Мовляв, стосунки без штампу інколи навіть міцніші за офіційні. Тим паче, що за статистикою, 40 % шлюбів в Україні дають тріщину. Як правило, розпадаються  сім"ї, які проіснували менше  трьох років. А ще розлучитися вирішують пари, котрі прожили разом понад 15 років. Але це вже через егоїзм.  Бо дітей пустили у світ, а далі - і для себе прожити хочеться.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы свадьба брак
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1984
Загрузка...
Загрузка...