Українці активно скуповують зброю. Про це Ю-Бі-Ару розповіли у профільній асоціації. Кажуть: на людей вплинули події у Каравані, де молодик розстріляв охоронців. Бажання захиститися приводить клієнтів до таких магазинів. Іще одна причина - початок сезону полювання. За офіційними даними, на обліку у МВС стоїть понад  600 тисяч власників зброї. Тоді як в асоціації називають значно більші цифри. В арсеналі українців – два з половиною мільйони стволів у законному обігу та майже три в нелегальному. Тобто, озброєний кожен п’ятий працездатний.

Сирийские повстанцы ждут военную помощь из-за рубежа

Георгій Учайкін, голова асоціації власників зброї : " Або журналісти, або працівники суду, або правоохоронних органів звісно намагаються придбати травматичний пістолет. Це єдине що можливе для них і тільки для них щоб носити з собою. Інші купують мисливські рушниці, карабіни. Ось як приклад може бути цивільна версія автомату Калашникова. Вона відрізняється від звичайного автомату тільки тим , що він не здатен стріляти чергами".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: оружие украинцы покупка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1153