М’яса на святковому столі цьогоріч поменшає.  Українці планують переходити на салати. Королем страв на цьогорічному столі буде вінегрет. Смачно і дешево, кажуть господині. заздалегідь  запасатимуться олією.

Дивіться також: Кінець світу - найпопулярніша тема новорічних корпоративів

Бо за кілька тижнів ціни стрімко поповзуть вгору. А от Картопля навпаки здешевшає. цьогоріч Фермери зібрали рекордний урожай.  на ринку Зараз за кілограм бульби просять півтори гривні. Кілограм моркви коштує дві гривні сімдесят копійок, а цибуля - на гривню менше.

Дивіться також: Зустріти Новий рік вдома коштуватиме не менше тисячі гривень

Головний компонент страви - червоний буряк - обійдеться у дві гривні з копійками. салат також Можна присмачити  квашеною капусткою чи солоними огірками із домашніх запасів. Відтак, добротна порція, якої вистачить на велику компанію, коштуватиме близько десяти гривень.

Тетяна Гетьман - керівник інформаційно-аналітичної агенції: "Картофель будет дешевый, как и в прошлом году. Ну дороже, чем в прошлом году, но не настолько, чтоб его стали меньше покупать. Овощи будут до середины зимы сравнительно недорогие. То есть уровень потребления останется на прошлогоднем уровне".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год бюджет семейный бюджет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3548
Загрузка...
Загрузка...