Продав хату? Замовив бункер? Купив свічки? Запасся продуктами? Цього року люди всього світу стурбовані розмовами про кінець світу. Як українці реагують на істерію, пов’язану із цією подією? Мило та мотузка. А ще презервативи, сухарі та алкоголь. Українців готують до кінця світу. Термоси уже зібрали та продають в інтернеті.

Максим Андрієнко, власник магазину : " Набор больше нужен разрабатывался для жителей мегаполиса, скажем квартирных существ, нас ну ы подбирались составляющие продукты так что бы человек в квартире мог прожить без электричества, воды и остальных средств цивилизации первые сутки, максимум двое".

В Ватикане в Конец Света не верят

Для чоловіків, жінок та дітей набори для виживання різняться як за асортиментом, так і за ціною. Найменше грошей витратили на дитячий комплект - поклали кілька пелюшок, трохи їжі. Ну і без іграшок ніяк. Найдорожчим виявився жіночий - майже 300 гривень. Ціна більша, бо до засобів гігієни прекрасна половина людства прискіпливіша. Та й до харчів вимоги вищі.

Максим Андрієнко, власник магазину : "Паштет, сухари, шоколад, вермишель быстрого приготовления и вода. Скажем для женщины вполне достаточно для того, что бы не располнеть для мужчин огурчики и сальце"

За тиждень таких наборів продали кілька десятків. Але автори ідеї кажуть, наміри були інші - аби більше людей заходило на сайт. І спрацювало - відвідуваність у деякі дні зростає вдесятеро. А ось на продуктових ринках столиці особливого пожвавлення продавці не спостерігають. Кажуть, економні українці не поспішають викидати грошей, щоб запастися харчами.

Корисно знати : Слухи о конце света полезны, - психологи

Наталія, продавець : " Нет такого нету, не наблюдала я что б на конец света затаривались".

А на Житомирщині свічки через надмірний попит подорожчали учетверо - з півтори гривні за штуку до шести.  А на півночі одеської області після чуток про апокаліпсис люди стали скуповувати у величезних кількостях сірники, сіль, цукор, різні види круп і борошно. Купляли навіть золото.  А ось переважна  більшість європейців  до майбутнього армагедона байдужі, бо консервативніші, кажуть маркетологи.

Ріксона, француженка : " О так 21 грудня. Так я про це чула".

Лілія, бельгійка : " Так. Так я чула. Я вірю в це. Я вважаю, що він настане можливо навіть 21.12.12".

В Мексике выпустили специальный набор к "концу света"

А ось запальні американці та росіяни, за оцінками маркетологів,  реагують найактивніше. Наші сусіди неабияк креативлять з ідеями як заробити на апокаліпсисі, а у Сполучених Штатах  панічно скуповують все, що їм пропонують для захисту.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы набор конец света
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1791