Рахувати українців у 2013-му не будуть. Процедура занадто дорога, кажуть соціологи. Та навіть якби перепис планували на наступний рік - підготовчий етап мав уже стартувати. За всю історію незалежної України її громадян рахували лише один раз - у дві тисячі першому. Тоді на території нашої держави соціологи зафіксували майже сорок вісім з половиною мільйонів людей. Наступний перепис населення чиновники обіцяли провести у  дві тисячі дванадцятому.  Проте його так і не відбулося, та й у тринадцятому, очевидно, не буде . Якби таку акцію планували - підготовчу роботу уже б рік як вели.

В Кабмине готовятся считать население

Ірина Бекешкіна, директор фонду "демократичні ініціативи" : " Це процес справді дорого вартісний, я думаю, саме тому він і затягується, що на це просто стабільне не вистачає грошей. Час від часу вносяться якісь корективи, але об’єктивну картину дає лише перепис. Зараз ми все-таки працюємо по дещо застарілих результатах".

Ціна перепису - кажуть соціологи, - це кілька сотень мільйонів гривень. У бюджеті 2012-й та 2013-й таких коштів не заклали. Занадто дорого. Хоча мільярд на веб - камери, які зафіксували аж одне порушення на виборах, державні мужі знайти спромоглися.

Для перепису населення України купили комп’ютерів на 57 млн грн

Андрій Биченко, директор соціологічної служби центру ім. Разумкова : " Перепис населення - це основне джерело наших знань про демографічну ситуацію в Україні. Від демографічної ситуації  - це не лише зменшення, ріст населення, це не лише тривалість життя, це зміна в різних демографічних групах, що безпосередньо дуже сильно впливає на економіку держави і на життя кожного".

Опираючись саме на дані перепису, держустанови вираховують норми житла, медичного забезпечення, озеленення. А ще - планують бюджет країни та кожного окремого регіону.

Перепись населения обойдется Украине в 110 миллионов

Тож якою має бути похибка в розрахунках, зроблених за відомостями одинадцятирічної давнини, можна лише уявляти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы насилие перепись социологи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1794
Загрузка...
Загрузка...