Українки бажають стати гейшами. За знаннями йдуть до спеціальних шкіл. Там жінок навчають, як знайти гідного чоловіка, спокусити його та залишатися цікавою протягом усього життя. За японські секрети готові платити чималі гроші.

Оксана разом із тренером відпрацьовує техніку обміну енергією.

Ольга Гомон, засновниця школи гейш: "Для них во время секса очень важен обмен энергией. Они предпочитают молодых женщин даже не, потому что они более умные и более красивые, а потому что у них просто больше энергии".

Півроку Оксана вивчає секрети гейш. Каже: прийшла стати більш жіночною та ніжною. Уже має результат.

Китаянка отримує допомогу на втілення мрії - стати гейшею

Оксана Яшнєва, учениця школи гейш: " Я уже познакомилась с мужчиной. Я правильно стараюсь строить свои отношения. Я думаю, что у меня все будет хорошо, и все получится.

Здебільшого до школи гейш приходять жінки, яким вже за тридцять - у кризу віку. Зазвичай вони мають чоловіків. Але, у стосунках виникають проблеми. Серед них успішні бізнес-леді та дружини відомих політиків. Приводять мами і юних дівчат.

Маргарита Кузьміна, журналіст : " У перекладі з японської - гейша - то людина мистецтва. У цій школі дівчат вчать не тільки як привернути до себе увагу чоловіка та втримати його. А й як гарно для нього заспівати, станцювати, і провести чайну церемонію".

В Японії це основна робота гейш. А не надання сексуальних послуг. На курсах ритуалу вчать по кілька годин три дні поспіль.

Корисно знати : Врачи объяснили, почему нужно менять шампунь для волос

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : " У вас самое действенное ваше оружие – это ваши глаза. Чай вы еще увидите. И чашку тоже увидите. А партнера уже может не увидеть, если неправильно проведете чайную церемонию. Поэтому, смотрим в глаза партнеру".

Ольга Гомон - засновниця першої в Україні школи гейш. За бажання навчить стріляти із лука, метати ножі, різним видам масажу та подобатися чоловіку у ліжку. Проведе і спеціальний обряд, що активізує жіночу привабливість та дає щастя.

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : " У меня три модуля. Каждый модуль стоит по три тысячи гривен. Это магическое число. И вы знаете, тоже один из моментов: я учу своих женщин ценить себя. Я себя ценю".

Почему женщины живут дольше мужчин

Сьогодні в Україні існує не одна школа гейш. Вони конкурують між собою. І цінова політика різна. Але всюди вчать бути жінкою. Аби допомогти бути щасливими і чоловікам - Ольга планує відкрити Школу самурая.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: школа украинки учеба искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1913
Загрузка...
Загрузка...