Модні та стильні - вершителі доль. Президент дав доручення економити. Ми побачили, що українські політики витрачають десятки тисяч доларів на одяг. Купують дорогі бренди. Та йдуть у народ – робити гучні заяви й давати обіцянки. Чому жінки-політики взимку мерзнуть у туфлях, а чоловіки дуже прискіпливо обирають краватки?

"Не тільки допомагає, а фактично вона мені купує"

Олександра Лавриновича , міністра юстиції  на роботу вдягає дружина. Жодних тобі іміджмейкерів чи стилістів. Якого бренда сорочка на ньому – чиновник уваги не звертає.

Азаров дал напутствие новым министрам

Олександр Лавринович, міністр юстиції України: " Вона знає, що мені треба. Потім, коли вибере щось в окремих випадках приїжджаю міряю. Я розумію, що це також є ознакою не просто рівня культури людини. А як виглядає українська влада".

Гардеробом свого публічного чоловіка опікується не тільки пані Лавринович. Заступник міністра агрополітики теж покладається лише на другу половину.

Іван Бісюк, заступник міністра агрополітики та продовольства : " Я би вам сказав, що з цього питання краще звернуться до моєї дружини. Бо, чесно кажучи я не знаю, які бренди вона любить.  Все що вона купляє, те ношу".

А ось іще один високопосадовець з міністерства культури по магазинах дуже рідко ходить. Невибагливий. Каже: на рік купує  один костюм. Те, що зносив - змінює на нове.

Все министры нового Кабмина. Список

Юрій Богуцький , заступник міністра культури : "В мене такого немає. Головне, щоб людина була охайна і слідкували за собою. Ну, і шарм легкий має бути".

А ось новоспечений Міністр оборони - Павло Лебедєв - на одяг грошей не шкодує. Працювати в Кабміні він буде не тільки в дорогому одязі, а й швейцарському годиннику - за десятки тисяч гривень. Каже: в очі українським громадянам за таке багатство дивитись не соромно.

Павло Лебедєв, міністр оборони України : " У меня декларация за прошлый год 4,5 миллиона долларов. Наверное, имею возможность и право, заплатив налоги, купить часы. Часы это ж не игрушка, это показатель того, что время дорого".

Креативная одежда: Самые оригинальные футболки

Чоловікам-політикам можна рівнятись на Віктора Януковича, Андрія Клюєва та Сергія Тігіпка. Стилісти називають їх найбільшими модниками високих кабінетів. Вони завжди витримують, так званий, стиль бізнес- бест, - офіційний діловий.  І не надягають темної сорочки зі світлою краваткою.

Ольга Єльшевич, стиліст: " Недостатками я считаю, когда сочетание спортивных поло-теннисок с классическим пиджаком.  Недочетом считается большое наслоение трикотажных вещей в сочетании тоже с классическим костюмом".

А ось недоліки в образах жінок-політиків важко знайти, - кажуть стилісти. Адже з ними працюють професійні іміджмейкери. Ікона стилю й приклад для панянок - Анна Герман. Завжди модні Наталя Королевська та Раїса Богатирьова. Правда, у виборі сукні для таких жінок - багато обмежень.

Ольга Єльшевич, стиліст : " Длинна рукава – ниже локтя. Длинна платья – не выше колена. Соответственно, закрытые туфли, колготки обязательно при любой температуре воздуха".

Цьогорічний тренд Нового року - епатажні костюми

Іноді політики дрес - код порушують і розпускають довге волосся. Узувають чоботи замість черевиків. Коли замерзають узимку. Та головне, кажуть стилісти, аби політики не забували - дорогі бренди - це лише частина політичного успіху. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика министры одежда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3679
Загрузка...
Загрузка...