Українська молочна продукція подешевшає на тлі заборони експорту до Росії.  Щонайбільше - на 5 %, вважають аналітики. Адже товарів на внутрішньому  ринку побільшає.  Щоправда тенденція – короткострокова.

Читайте також: Россиян ждет сырный бум конца 2012 года

Під заборону потрапили  8 експортерів.  А з 15 жовтня додасться ще один. У продукції якого знайшли кишкову паличку. Відтак, експорт сирів до Росії цього річ зменшиться на третину. Втрати виробників аналітики оцінили у 86 мільйонів доларів.  Сусідня держава  для нас – найбільший покупець. Щоправда, селяни тепер від призупинення експорту не постраждають. Закупівельні ціни не опустяться нижче позначки 2,20 за літр. Бо на такому рівні  їх  зафіксував уряд.

Корисно знати: Цены на сыры и масло могут упасть на 10%

Тарас Гагалюк, аналітик аграрного ринку : " Ціни в середньому вони по країні до гори не підуть. Утім, в тих регіонах, де конкуренція за сировину більша – вони можуть зростати. Але загальний середній ціновий рівень не збільшиться, тому що є узагальнюючі фактори".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия цены
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 895