А ось міністрам не до Нового Року. Злякалися Президента. Той оголосив наступний рік - періодом економії. Мовляв, бюджет-2013 стане кошторисом виживання. Зрештою, новопризначені члени Кабміну на Новий рік за кордон - ані ногою. Зустрічатимуть свято вдома або за робочим столом.

 Які Кариби чи Сейшели? Робота - найкраще свято. Деякі міністри настільки перейнялися новими обов’язками, що навіть Новий рік зустрічатимуть за робочим столом. Або, максимум, у Карпатах. Коли що, одразу зможуть повернутися до Києва. А українцям обіцяють справжні дива.

Дивіться також : Модні та стильні: Міністри грошей на вбрання не шкодують

" Настрій у нас повинен бути робочий, але все таки і святковий".

Новопризначений Міністр доходів і зборів Олександр Клименко урядовими коридорами ходить у  святковому настрої. Українцям подарунки вже готує.

Олександр Клименко, міністр доходів і зборів : " Перше, я вважаю, це дуже гарний новорічний подарунок для платників податків але, ми маємо з вами всі традицію, що не дуже гарно розкривати подарунки до свята".

До новорічного свята - кілька днів. Міністр юстиції вже збирає валізи. І - в гори.

Олександр Лавринович, міністр юстиції України : " В горах, в Україні, в Карпатах з сім'єю".  

Далеко не поїдеш, пояснюють чиновники. Та одразу згадують про гаранта.

Азаров дал напутствие новым министрам

Іван Бісюк, заступник міністра агрополітики та продовольства : "Ви бачите які виставляє умови і вимоги Президент держави і керівник уряду для того, що нам в наступному році потрібно дуже багато працювати".

А ось Наталя Королевська, новопризначений міністр соцполітики, навіть із роботи на свято не піде.  Дуже зайнята. І зупинитися ніколи.

Наталія Королевська, міністр соціальної політики : " Новый год где будете отмечать в Министерстве. Где еще можно отмечать".

Чи вип'є шампанського з Королевською її колега - новий міністр оборони - не каже. Однак Павло Лебедєв теж 31 грудня буде на роботі. Бо армія без нього не зможе.

Павло Лебедєв, міністр оборони України : " Поднять боевую готовность армии, включая социальную защиту военнослужащих".

Эксперты рассказали, когда украинцев ждет улучшение жизни

А ось керівник держави Віктор Янукович, попередні два роки бенкетував у президентській резиденції в Гуті. Де зустрічатиме дві тисячі тринадцятий - іще не визначився. Але їсти олів’є і пити шампанське точно буде з родиною.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год министры празднование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1435
Загрузка...
Загрузка...