Туристична галузь Ізраїлю не постраждала від військового конфлікту у регіоні. Заявив Посол Ізраїлю в Україні Реувен Дін Ель. Але гарантувати безпеку туристам  держава не в змозі.  Ба навіть своїх громадян захистити від агресії палестинців не завжди вдається.

ВІДЕО: Із Сектор Гази виїхали 70 українців

Тим часом українських  відпочивальників  ракетні атаки не лякають. Принаймні так стверджують туроператори. Потік мандрівників до Ізраїлю не зменшився. А від заброньованих путівок відмовляються одиниці. Не просяться додому і курортники, які зараз перебувають в іудейській країні. Ця держава входить до десятки найпопулярніших туристичних напрямків серед наших співвітчизників.  Від початку року Ізраїль відвідало сто тисяч українців.

Дивіться також: Конфлікт із Палестиною ще не вичерпаний

Реувен Дін Ель - Посол Ізраїлю в Україні: "Те, кто собирался ехать неделю тому назад или две недели и приедет через две недели и поедет через две недели, столкнется с такой же ситуацией, которая была в Израиле. Езжайте, но чтоб потом ко мне не было претензий, ели очередной представитель Хамаса нарушит мирный договор".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм израиль хамас
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1130