Священиків-агітаторів має карати держава. У інформаційно-просвітницького відділі української православної церкви заявили: якщо священнослужитель на дорозі - він водій, порушив правила - має відповідати. Так само - з виборами. Окрім того, агітація представникам церкви заборонена законом про свободу совісті та релігійні організації.

Читайте також: Церковь призывает украинцев не продавать голоса на выборах

До речі, нещодавно  митрополит Київський і всієї України Володимир видав розпорядження, в якому нагадав про неприпустимість політичної агітації у храмах і пригрозив своїм "підлеглим" церковно-канонічною відповідальністю. А Віктор Янукович закликав священників не втручатися в політику. Тим часом в УПЦ Київського патріархату закликають вірян до розсудливості.  Тут звернулися до прихожан із настановою не продавати свій голос на виборах, аби не ганьбити себе як особистість і громадянина.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы церковь агитация голоса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1064