Нова Рада буде більш радикальною. А бійки у парламенті - більш брутальними і  короткими. Це прогноз політологів. За їхніми словами, вперше за останні 20 років більшість у Верховній Раді сформують на базі однієї політичної сили. Партія регіонів матиме у парламенті більшість, майже 250 голосів, прогнозують окремі політологи. Вісімдесят депутатів пройдуть за партійними списками, і ще близько 120-ти  - за мажоритарними округами.  Решту коаліціантів "доберуть" із так званих "незалежних" кандидатів. Їх, за оцінками політологів - близько півсотні. Тому навіть підтримка КПУ біло-блакитним у новій Верховній раді буде не потрібна.

Читайте також: Результаты выборов заложили еще в закон, а оппозицию "развели как котят",- мнение

Тарас Березовець, політтехнолог : " Починаючи з 1991 року, майже за 20 років вперше парламент буде сформований на базі однієї політичної сили. Комуністи – це бідні родичі в цій ситуації, вони б і хотіли зайти до коаліції, але їм цього ніхто пропонувати не буде".

А ось високий результат опонентів комуністів, Свободівців, політологи пояснюють, відсутністю графи "проти всіх". Ті, хто сумнівався, за кого голосувати в останні два тижні перед виборами, у підсумку підтримали саме ці політичні сили. На знак протесту. Націоналісти лише за списками набрали 10 % голосів.  Значно вищими за прогнозовані експерти назвали і  результати Батьківщини. Їх вдалося досягти за рахунок залучення в останній місяць до кампанії ув'язненої  Тимошенко.

Дивіться також: СБУ не втручається у роботу сервера ЦВК

Віталій Бала, політтехнолог : " Вони її ввели, ефект – стався. Тобто незалежно від того, феномен Тимошенко залишається. Ці вибори ще раз підкреслили – Тимошенко грає велику роль в сучасному житті України, якщо ми говоримо про парламентські вибори. Незалежно від того, чи вона на волі, чи вона – за гратами".

Це цікаво : Выборы в Верховную Раду в цифрах. Последние данные

А ось мобілізаційну кампанію партії Кличка політологи назвали слабкою. Третє місце на парламентських перегонах йому вдалося отримати завдяки попиту в суспільстві на нових лідерів. Тим часом, саме завдяки Удару та Свободі нова Рада стане більш радикальною. А депутатські бійки - більш брутальними і  короткими. Бо братимуть участь у них професіонали.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы партии вр голоса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 919