Кількість загиблих від урагану в Сполучених Штатах зросла до 17 осіб. Найбільше від стихії постраждав Нью-Йорк. У місті повністю затопило сім ліній метрополітену та шість автопарків. Через аварію на електростанції понад мільйон жителів залишився без світла. За даними мера Нью-Йорка Майкла Блумберга,  електропостачання повністю відновлять не раніше, ніж за тиждень. У Нью-Йорку розпочалася паніка. Перелякані жителі набирають номери екстрених служб. Тільки за півгодини на 9-1-1 зателефонувало десять тисяч людей.

ВІДЕО: В США від урагану "Сенді" кількість загиблих зросла до 17 осіб

Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Я закликаю усіх американців зберігати спокій. Якщо ви вдома чи в іншому безпечному місці - залишайтеся там. Ми не маємо часу для евакуації. Впродовж кількох наступних годин ситуація тільки погіршуватиметься".

У штаті Нью-Джерсі оголосили другий з чотирьох рівнів тривоги.  Там побоюються другої "Фукусіми":  Ураган може зашкодити роботі місцевої атомної електростанції.

Дивіться також : Через ураган " Сенді" авіакомпанії США скасували майже 3 тисячі рейсів

Під загрозою затоплення опинилися  НАСА та Пентагон - вони припинили свою роботу. Майже сім тисяч військовослужбовців допомагають рятувальникам у зонах лиха. Кількість скасованих авіарейсів по країні зросла до п`ятнадцяти тисяч.  За попередніми прогнозами, збитки від урагану "Сенді" становитимуть двадцять мільярдів доларів. Загалом від стихії загинуло сімдесят людей. "Сенді" називають одним з найпотужніших лих на другій півкулі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша шторм ураган
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3372