Апеляційний суд Києва підтвердив вирок колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку. Колегія суддів повторно визнала його винним в організації стеження за водієм колишнього голови СБУ Володимира Сацюка. Після ухвалення рішення Луценка одразу етапували до Менської колонії.

Євгеній Агарков, журналіст : " Навіть попри рішення європейського суду з прав людини про те, що Луценка заарештовували незаконно Київський апеляційний суди Києва рішення Печерського суду не відмінив, адвокати звичайно обурені, погрожують спочатку касацією, а потім знову європейським судом з прав людини".

Адвокати наполягають - суд не врахував очевидних речей, які спростовують провину їхнього підзахисного.

Читайте також : Луценко вернули в колонию

Олексій Баганець, адвокат Юрія Луценка : " Не було допитано 8 свідків тільки зі сторони державного обвинувача ми ставили перед судом питання перед судом допитати 12 свідків зі сторони захисту які повністю спростовували пред'явлені обвинувачення Луценку і відповідно до статті 370 КПК - неповнота і однобічність досудового і судового слідства є беззаперечної підставою для скасування вироку".

Натомість обвинувачення вважає, що провину екс-міністра встановили та довели. Якщо Луценко не згідний - може скаржитись далі.

Дмитро Лобань, представник державного обвинувача, прокурор : " Рішення Печерського суду сьогодні набрало законної сили  і це може комусь подобатись, комусь не подобатись, однак судові рішення слід виконувати, це і є моя позиція".

Дивіться також : Суд підтвердив вирок Юрія Луценка

Арсеній Яценюк, нардеп, об'єднання "Батьківщина" : " На підставі цього рішення, Європа суду з прав людини, тут в Україні повинне бути розпочате кримінальне розслідування по відношенню до всіх слідчих прокурорів і суддів, які виносили незаконне рішення щодо арешту Юрія Луценка".

Олександр Турчинов, нардеп, об'єднання "Батьківщина" : " Тим. хто організував, хто замовляв цей процес їм було дуже важливо, щоб вирок Луценка оголошували саме сьогодні в річницю помаранчевої революції, мабуть від цього вони отримують особливу насолоду".

Так само і без змін судді залишили вирок колишнім виконавцям  - Володимиру Тарасенку та Олегу Павленову. Їх зобов’язали виплатити штраф і заборонили обіймати керівні посади. А вже після оголошення вироку у залі суду стався невеличкий скандал - увірвалася жінка, яка стверджувала, що Луценко вкрав у неї квартиру. За це дружина екс-міністра облила бунтівницю водою.

Луценко в колонии уже склеил тысячу конвертов

Олексій Баганець, адвокат Юрія Луценка : " То організована провокація, я думаю.. Як мене туди не пропускають без посвідчення, а її просто так би туди пропустили".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: луценко апелляционный суд приговор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 881