Уряд робитиме усе, аби таки запровадити податок на продаж валюти. Принаймні, ті міністри, які переїхали з Нацбанку до Кабміну. Вони ще активніше просуватимуть власні ідеї.

Дивіться відео : Арбузов, Королевська та Вілкул - у Кабміні нові обличчя

До того ж, сподіватися на скасування паспортного контролю під час купівлі-прОдажу валюти не варто. Так нові призначення в уряді прокоментував Ю-Бі-Ару екс-міністр економіки Віктор Суслов. Нагадаємо, Сергій Арбузов та Ігор Прасолов, які були керівниками НБУ та Ради Нацбанку, тепер працюватимуть у Кабміні.

За словами експерта, державний бюджет має безліч прогалин. І завдання уряду у наступному році - заповнити ці прогалини,  за рахунок населення зокрема. Тож адмінзаходи можуть стати ще жорсткішими. Щоправда, не факт, що ініціативи урядовців підтримають у Раді.

Все министры нового Кабмина. Список. Инфографика

Віктор Суслов, екс-міністр економіки України : " Украинский Кабмин - коллегиальный орган. Вопрос будет внесен на рассмотрение кабинета министров и однозначно утверждать, что он получит большинство даже среди всех членов Кабмина сегодня достаточно сложно".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: министр уряд суслов
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1186
Загрузка...
Загрузка...