Свої ялинки запалили майже всі європейські столиці. У цьому році чимало муніципалітетів вирішили бути оригінальними. Приміром у Брюсселі її склали з величезних кубів.  Кубізм домінував і в Афінах. Щоправда там у діло пішли не футуристичні монстри, а звичайні молочні пакети.

Українські дизайнери рекомендують зустріти Новий рік яскраво

Столицю Еллади Афіни напередодні Різдва прикрасила незвична ялинка.  Волонтери грецької філії організації Лікарі світу створили традиційне новорічне дерево з... молочних пакетів, які греки пожертвували бідним дітям. Місцеві волонтери стверджують, що кількість сімей, які не можуть щодня повноцінно харчуватися, зростає.

Нікітас Канакіс, президент Грецької філії організації "Лікарі Світу" : " Я боюся, що проблема ширша, ніж ми собі уявляємо. Останні дані засвідчують, що кожна четверта дитина в Греції живе за межею бідності.  Криза поглиблюється, і люди це відчувають. Вони хочуть запропонувати допомогу. Навіть один євро, навіть пакет молока або упаковка рису можуть бути дуже цінні для людей, які цього потребують".

Новогодняя елка своими руками

Грецька філія Лікарів світу розпочала свою роботу з початком економічної кризи - три роки тому. Організація надає безкоштовну медичну допомогу, і якщо раніше її послугами користувалися здебільшого іммігранти, нині клієнтами таких клінік усе частіше стають греки. За офіційними даними, від початку кризи рівень бідності в країні зріс до 20-ти відсотків. А 26 % населення країни не має роботи. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год елка пакет
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 758
Загрузка...
Загрузка...