В Аргентині - танцюють усі. Там стартував міжнародний фестиваль  танго. Продемонструвати свою пристрасть на паркеті планують вісім тисяч людей з усього світу. В аргентинській столиці Буенос-Айресі  триває міжнародний фестиваль танго. Участь у ньому беруть, як професіональні танцівники, так і аматори. Загалом - 4 тисячі пар. Одні тільки вчаться, інші - проводять майстер-класи.

Це цікаво : Найстаріша бабця-інструктор з йоги

Маріна Делле, танцівниця з Італії : " Коли люди танцюють танго, вони відкриваються емоційно, тоді вони справжні. Саме тому так багато охочих опанувати цей стиль танцю".

Для Аргентини танго - не просто танець, а справжній символ країни. У 2009 році аргентинське танго навіть внесли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. А місцеві  демонструють танцювальні здібності ледь не на кожному кроці.

"Одесса-Броды-Плоцк": для танго нужны двое |

Себастьян Фануелле, танцівник з Аргентини : " Я дуже люблю танцювати на вулицях Буенос-Айреса. Для мене це, наче доторкнутися до небес".

Танго народилося у бідних районах Буенос-Айреса наприкінці 19 століття. Згодом пристрасний танок полонив  увесь світ. Щороку кілька сотень тисяч туристів відвідують Аргентину, аби опанувати цей стиль танцю.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: фестиваль аргентина танцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 952