Ну і не все як у людей. В деяких округах досі не можуть порахувати голоси виборців. Найбільш проблемні  -  сконцентровані у столиці і Київській області. Непоступливі кандидати не поспішають визнавати програші і  вимагають перераховувати бюлетені та звіряти протоколи.   Доки  ЦВК продовжує приймати протоколи з мокрими печатками, в деяких окружкомах третю добу - ґвалт!  Там ніяк не можуть порахувати дані з виборчих дільниць. Найбільше скандалів у Києві.

Дивіться також : Удар та Свобода не дорахувалися голосів

Тут у окружкомах і б'ються, і газ розпилюють, і  навіть мінують. А Все через те, що опоненти у боротьбі не визнають результати  то члени комісій  зі своїх робочих місць тікають, то  системні адміністратори зникають разом із ключами і паролями.  

Андрій Магера, член ЦВК : " Тут тема компетенції як самих окружних комісій, так і правоохоронних органів. І в цьому зв`язку, я тут не хочу озвучувати офіційну позицію ЦВК. оскільки на це мене ні хто не вповноважував. Але скажу, як один   із членів ЦВК про те, що  ці вибори в частині підрахунку голосів є досить брудними".

Виборчий скандал на Хмельниччині - в окружкомах голоси міняють місцями

Окремі політсили вже добігли до судів.  У Центрвиборчкомі кажуть, хоч це і безпосереднє право будь-якого учасника виборів, однак довіряти долю виборів судам - не варто. Мовляв, українське правосуддя  - криве на одне око.

Андрій Магера, член ЦВК : " Таких випадках я боюся, що не окружні виборчі комісії будуть встановлювати підсумки голосування в межах округу, а фактично ці дії будуть замінені судовими рішеннями.  Це не є ситуація яку хотілося б допустити, але в окремих випадках, я боюсь, що до цього може справді дійти".

Сергій Таран, політолог : " Для ЦВК зараз один спосіб врятувати свою репутацію. Це члени ЦВК мають їхати зараз на ці окружні комісії, і там бути особисто. Як до речі показав досвід прибуття Магери на окремі київські округи, це спрацювало позитивно".

Це цікаво : На дільницях навмисно затримують підрахунки голосів

З несумлінними членами комісій Центрвиборчком обіцяє боротися.  Сподіваються, що до припинення повноважень ОВК чи їхніх голів справа не дійде. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса комисия бюлетни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1166