У Сполучених Штатах стартувала найочікуваніша подія для автолюбителів. В Лос-Анджелесі відкрили автосалон. Тут обіцяють одразу 50 гучних прем’єр. В американському місті Лос-Анджелес стартував автосалон. Організатори заходу анонсували понад п’ятдесят різноманітних прем’єр. Серед них – двадцять чотири світові а 25 – Північно-Американських.  Окрім того, вперше в історії шоу продемонструють технічні та технологічні досягнення автопрому.

Читайте також : ТОП-10 автомобилей октября. За кого украинцы проголосовали кошельком

Генрік Фіскер, співорганізатор автосалону : "Зважаючи на нинішню ситуацію у світовій економіці, долати скруту доводиться майже всім автовиробникам. Але відповідно, й цікавішими стають їхні розробки. Адже нині кожна компанія будь-що намагається привабити клієнтів".

Корисно знати : Какие автомобили популярны на "вторичке" 

Мульті -медіа, системи економії палива, гібридні та електричні технології, а також розробки  автомобілів на альтернативних видах палива. Усі це є в заявлених презентаціях. Але головне – це світові дебюти виробників люксового сегменту. Свої новинки в рамках лос-анджелеського автосалону покажуть BMW, Mercedes,  Jaguar, Porsche, Bentley та Lamborghini.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша автосалон виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1024