Увага всієї Америки прикута до драми, яка розгортається в штаті Алабама. Уже третю добу пенсіонер утримує шестирічну дитину в підземному бункері. 65-шістдесяти-пяти-річний житель міста Мідленд-Сіті Джиммі Лі Дайкс, учасник бойових дій у В'єтнамі, напав на шкільний автобус, убив водія і викрав одного з учнів. Із хлопчиком зловмисник забарикадувався в саморобному бункері. Із викрадачем ведуть переговори, проте він досі не висунув жодних вимог.

В США мужчина напал на школьный автобус

Ситуація ускладнюється тим, що хлопчик, який опинився в руках злочинця, має щодня приймати ліки. Їх вдалося передати до бункера. Територію оточив спецназ. За останніми даними, хлопчик живий і забезпечений усім необхідним.  За словами сусідів зловмисник вів дуже замкнений спосіб життя - регулярно погрожував перехожим пістолетом і щоночі патрулював свою територію з ліхтарем і рушницею.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша ребенок заложник бункер
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1430
Загрузка...
Загрузка...