Сотня загиблих, вибух на електростанції, масові відключення електроенергії та транспортний колапс. Цього тижня руйнівного удару стихії зазнали Сполучені Штати. На території країни вирував ураган Сенді. Кількість загиблих від урагану "Сенді" в Америці збільшилася до 106 осіб. Більше за всіх постраждали штати Нью-Йорк та Нью-Джерсі. Зусилля екстрених служб направлені на відновлення енергопостачання у регіонах. Президент Барак Обама назвав це "пріоритетним завданням". На півночі країни досі без світла понад три з половиною мільйони жителів.

Читайте також : Из-за Сенди в США отменили знаменитый марафон

Баррі Лендентал, координатор рятувальної команди: "Ми робимо все можливе, аби задовольнити потреби кожного американця: відновлюємо енергопостачання та лагодимо телефонну лінію. Наша місія -  захистити людей, і ми працює над цим".

Влада США виділила постраждалим від урагану "Сенді" 3.5 млн. доларів

На території країни відновили роботу всі атомні реактори, які тимчасово зупинили через ураган. Влада постраждалих штатів побоюється, що стихія може зірвати майбутні  президентські перегони. Вони стартують 6 листопада. Якщо до цього числа не відновлять енергопостачання - голосування не відбудеться.  "Сенді" називають однією з найдорожчих катастроф в історії Сполучених Штатів. За попередніми оцінками, сума збитків від урагану - понад  50 мільярдів. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша выборы пострадавшие ураган
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1462