В Америці викрили найбільшу схему торгівлі інсайдерською інформацією. Комісія Сполучених штатів з цінних паперів та фондових ринків, після тривалого розслідування виявила: в центрі афери стояв портфельний керівник хедж-фонду Капітал Едвайзорс і професор неврології Метью Мартоме. Фахівці стверджують: чоловік отримував секретні дані від колишнього професора Медичної школи Мічиганського університету Сідні Гілмана, який брав участь у клінічних випробуваннях препарату проти хвороби Альцгеймера. Дізнавшись про те, що тестування нового типу ліків провалилися, Мартоме спродав акції двох компаній, які їх виготовляли. Сторона обвинувачення запевняє: керівник Кепітал Едвайзерс  - Стів Коен – чудово знав, що його співробітник  інсайдер, але ніяк цьому не протистояв. Обом чоловікам нині загрожує суд та по кілька десятків років за ґратами.

Читайте також : США обвиняют в хакерской атаке

Пріт Бахара, прокурор : " Після того, як Мартоме отримав інформацію про провальні результати тестів новітніх медикаментів, він одразу ліквідував позиції у паперах компаній-виробників. Той факт, що він знищив їх усі за один раз, вже тоді викликав підозру. Наші здогади підтвердилися в ту мить, коли Матроме розмістив короткі позиції паперів. Тоді, стало зрозуміло, він просто намагався отримати швидкі прибутки".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша афера инсайдерская информация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1155