Уже завтра до України повертається сніг та хурделиця. На дорогах очікують на затори і численні ДТП.  За потреби страховики приїдуть на допомогу. Таку послугу компанії часто  включають до пакетів поліса КАСКО  чи автоцивілки. Якщо ж такого договору не маєте, доведеться викликати евакуатор за свій кошт.  Лише у столиці за добу диспетчери приймають понад півсотні дзвінків.

Корисно знати : Как нас обманывают на СТО и как защититься от обмана

Евакуатори у Києві працюють цілодобово. Через негоду викликів побільшало у кілька разів, кажуть страховики. За один виїзд перевізники беруть у середньому півтори сотні гривень. Плюс п"ять гривень за кожен кілометр.

Владислав Томко, представник компанії-перевізника : " Евакуюють і автобуси, і вантажні автомобілі. То там, звісно, ціна інша. Залежить від відстані і евакуатор якої тоннажності подається. В залежності чи є зараз вільна машина в тому районі. це сягає від 10 хвилин, максимум півтори години".

Окрім евакуації, зріс попит і на іншу екстрену допомогу, як то - підзарядка акумулятора, доставка пального чи заміна колеса. Авто не заводиться, а вам треба терміново потрапити на важливу зустріч? Страховики відвезуть на своїй машині.

Киевские власти будут искать брошенные авто и отправлять их на металл

Олексій Шелепов , начальник управління регіональної мережі страхової компанії : " Если отвалилось колесо, к клиенту приезжает эвакуатор, который поможет поменять либо доставить к месту ремонта. Мы в любую точку Украины можем добраться за 40 минут".

Якщо дорога далека, забронюють квиток на поїзд і навіть у готелі  поселять. Все це обійдеться гривень у чотириста на рік. Ця сума входить до поліса КАСКО.

Ірина Глазунова,  нач. управління компанії з дорожнього асистансу : " Закінчився бензин або машина закрилася, в якій зосталися ключі , звичайно може розгубитися.  Набагато дешевше заплатити на рік 400 гривень, ніж викручуватись, попавши в нестандартну ситуацію".

Корисно знати : В Москве ввели плату за эвакуацию автомобилей

Прийти на допомогу страховики можуть і за кордоном. Такий договір коштуватиме удвічі дорожче, гривень вісімсот. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: помощь дороги водители эвакуаторы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1256
Загрузка...
Загрузка...