Ішов, перечепився, отямився - гіпс. Взимку це - не рідкість. Особливо на українських вулицях. Утім не всі знають, що із таких несумлінних комунальників можна стягнути компенсацію.

Пані Наталя повільно спускається із вкритої льодом гірки. Каже: комунальників на своїй вулиці цього року ще не бачила.

Наталя, киянка : " Я соваю потихеньку ногами. Іду. - Ну в цьому році  ще не відкривали сезон падінь? – Ні".

Дивіться також : Перші сніг та ожеледь принесли українцям купу проблем

Вам пощастило менше, і ви таки гепнулися? Тоді можете сміливо звертатися за компенсацією до комунальних служб.  Щоправда, спочатку доведеться зафіксувати факт падіння. І лише потім написати позовну заяву на несумлінних прибиральників вулиць. Інакше у суді вам будуть - м’яко кажучи не раді.

Олексій Малік, юрист : " Якщо будуть якісь свідки очевидці, то попросити їх виступити свідками, записати їх контактні дані, щоб вони підтвердили, що дійсно бачили факт падіння. Якщо є це біля якихось магазинів чи де ведеться відеоспостереження, звернутися до цих організацій. Щоб надали відеозаписи".

У Києві сталося понад 100 аварій за одну добу через сніг

Вибивати гроші у комунальників можна як до, так і після проходження курсу лікування. Утім не забувайте зберігати усі виписки від медика та чеки на препарати. Витрачені вами кошти  комунальники повинні повернути у повному обсязі.

Леонід Хорін, гендиректор асоціації страхувальників України : " Если вдруг обращение было сделано до того, как он завершил лечение, то потом повторным обращением можно просто просить возместить те затраты, которые при первоначальном требовании  не были учтены. Конечно, лучше не тянуть".

Це цікаво : Українці почали боротьбу зі снігом

А ще у комунальників можна вимагати компенсації моральної шкоди. Максимум, що вдасться одержати - це 2 тисячі гривень. Звісно, якщо суд стане на ваш бік. Утім юристи запевняють: додаткові суми в Україні отримати вкрай важко. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зима дороги компенсация комунальники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1078