Зачистка від незаконних мафів у Києві дісталася Лівого Берега. П’ять мафів сьогодні вивезли з житлового масиву Троєщина. Власники встановили їх ще у середині липня -  глибокої ночі і без жодних дозвільних документів. Ліквідація кожного кіоску обходиться  столичному бюджету у чотири тисячі гривень. Із чотирнадцяти тисяч нині встановлених у Києві кіосків КМДА планує залишити не більше дев’яти. На ліквідацію решти зі столичного бюджету   виділено близько чотирьох мільйонів гривень. Насамперед ліквідуватимуть нелегальні кіоски,  розташовані біля станцій метро та дитячих закладів.

Дивіться також фоторепортаж: Как жильцы дома "выселили" МАФы со своей территории

Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА : " Ми плануємо демонтувати шість тисяч мафів. Значить у нас зараз іде їх обезточування, звільнення від товару і демонтаж. Всі ті, що незаконно стоять, вони будуть демонтовані.  У нас тричі продовжувався термін заключення договору на пайову участь. З 1 вересня  вони вийшли з законодавчого поля і вони будуть демонтовані".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мафы демонтаж мафов
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1120