В Угорщині не вщухають антинацистські протести. Мітингувальники вимагають відставки лідера націоналістичної партії, який запропонував створити списки небезпечних євреїв. Сам депутат вважає демонстрацію помстою політичних опонентів.

У Єгипті не вщухають масові акції проти змін у конституції

В Угорщині десятки тисяч людей виступають проти розповсюдження нацизму. Їх обурила пропозиція лідера націоналістичної партії "За кращу Угорщину" Мартона ДьєндьЄші  скласти список небезпечних для Угорщини євреїв, які перебувають при владі. Пізніше Дьєндьєші вибачився за свої слова і пояснив, що мав на увазі тільки людей із подвійним громадянством - угорським та ізраїльським.

Читайте також : Автоперевозчики заблокируют основные магистрали Украины

Дьєрдь Саркозі, протестувальник : " Це нацистська партія, яку потрібно заборонити. Вони відроджують злочинний рух, який знищив під час Другої світової понад 600 тисяч євреїв. І ніхто їм  не перешкоджає".

Сам Мартон ДьєндьЄші назвав мітинг "панікерством" політичних опонентів, які втрачають підтримку населення. Партію "За кращу Угорщину" створили 2003 року. Вона стала завойовувати прихильність місцевого населення і зараз - третя за величиною у парламенті.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: протест митинг угорщина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 834