Українці на вибори напивалися, а бюлетені - їли! А ще - дільниці атакували диваки - у костюмах джедаїв і навіть ...панд. Пізніше наші журналісти розгадали загадку панда-голосувальника!

Зоряні війни по-українськи. Голосувати за земних депутатів хотіли навіть позаземні істоти. Джедаї з Вукі, а з ними і Дарт Вейдер торували собі шлях до одеської дільниці. Втім, члени ДВК не оцінили   креативу і бюлетенів їм не дали.

Читайте: Вибори 2012 - мають найбільше порушень за останні кілька років

Натомість у Києві члени комісій виявилися більш лояльними до дивакуватих голосувальників. Приміром на одній з дільниць свій голос віддавав .. Панда. Ведмідь-здоровило у кросівках придибав на дільницю. Поводився,  як зразковий голосувальник. Зробивши свою справу - пішов  геть. Пізніше наші журналісти таки розгадали загадку панда-голосувальника. Ним виявився рекламний аніматор з ярмарку, який проводили біля центрвиборчкому саме у день голосування.

Втім, чимало українців вражали вчинками і без костюмів. Так 50-річний одесит бюлетені запхав до рота. 

Шоу влаштували і у Львові. Там виборці розгорнули плакати із надписом "Рабів до раю не пускають. І тицяли ними у веб-камери 

А в місцевих медзакладах на заваді голосуванню не стали навіть крапельниці. Тяжкохворі активно підтримували своїх фаворитів, лежачи на лікарняному ліжку.

Відзначилась і Рівненщина. Там чолов’яга прийшов голосувати не сам , а в компанії і зеленим змієм. П’яний як чіп голосувальник спочатку намагався винести бюлетень з дільниці, а коли не вийшло - обписав його ненормативними словами. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голосование панда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2473