В Україні жінок таки дискримінують. Цей факт визнали навіть у Кабміні. До дві тисячі шістнадцятого урядовці розробили цілу  концепцію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Красива, талановита, а головне - успішна. Олена уже вісім років очолює власну компанію із забезпечення салонів краси необхідним обладнанням. А нині й інших цій справі навчає. До своєї мети ця бізнес-леді йшла довгі роки, і без встромляння палиць у колеса не обходилося.

Олена Шафігулліна, власниця компанії в індустрії краси та здоров'я : " Мужчина проще договариваться с мужчинами. Мужчина мужчине более понятен. Наши мужчины - они воспринимают женщину более как жена, мать, женщина,  но уже во вторую очередь - как делового партнера".

Цікаво знати : Мужчины и женщины: кто "дороже" и почему 

Жінка переконана: дискримінація у нас таки існує. Із власного досвіду Олена знає: навіть під час співбесіди чимало роботодавців віддають перевагу чоловікам .  Опитані  нами  теж підтверджують: жінок в Україні дискримінують.

"Це дивлячись які жінки. Є пробивні, а є, які пливуть по течії. Якщо хоче, то вона доб’ється".

особо не даюсь, чтоб меня ущемляли. Но равноправия нет никакого".

" В принципы, законодательная база - с этим все хорошо. Есть равные права,но есть некие негласные правила всегда".

Такі випадки не може зафіксувати жодна статистика. Проте й офіційні цифри свідчать про дискримінацію.

Читайте також : В украинских законах нашли дискриминацию мужчин

" Тобі сто, тобі 75. І хоч працюємо ми на рівних. Та коли доходить до зарплати, чоловіки отримують на чверть більше. Те, що в Україні існує дискримінація визнали навіть у Кабміні. І пообіцяли до дві тисячі шістнадцятого зрівняти чоловіків та жінок у правах та можливостях".

Найпроблемнішим для жінок залишається поєднання професії та сім"ї. Через дітей, нерідко, жінки просто не в змозі професійно розвиватися.

Лариса Лісогор, зав. відділу інституту демографії та соцдосліджень : " Насамперед мова має йти про створення для того, щоб жінки не були виключені із суспільства.  І насамперед, це стосується якраз розбудови інфраструктури,  створення умов для залучення жінок  в усі сфери суспільного життя, і звичайно, це стосується. Можливостей залучення жінок до більш таких інноваційних видів діяльності".

Топ-5 лучших вакансий для разных возрастных групп

Обмежений доступ у наших жінок і до престижних посад. Наприклад, на рівні, де приймають важливі державні рішення, жінок лише чотирнадцять відсотків. Проте до  ліквідації гендерної нерівності  Україні не так вже й далеко. Так, у новій Верховній раді жінок буде на десять відсотків більше - сорок п"ять. Не можуть такими зрушеннями похизуватися урядовці - у них аж одна представниця  прекрасної половини.   Але все, переконують психологи, у руках українок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина женщина дискриминация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1580