Як мінімум три голови райадміністрацій столиці позбудуться своїх посад. Їхню роботу визнали незадовільною через слизькі тротуари. Йдеться про Голосіївський, Святошинський та Подільський райони. Такі результати наради, яку провів голова КМДА Олександр Попов. Також планують звільнити чотирьох директорів житлових організацій.   За дві останні доби в столиці травмувалась понад тисяча осіб через ожеледицю на дорогах.

Из столицы вывезли 518 тонн снега

В Україні кожна зима мало не перетворюється на стихійне лихо: тотальні затори, слизькі тротуари та тисячі травмованих.  Втім, сніг випадає не лише в нашій країні. І за кордоном його встигають одразу прибирати.

Найбільше від таких опадів, хоч як це дивно, потерпає Японія. У гірських районах п'ятиметровий сніговий покрив - звичайна справа. Чистять його одразу кількома видами транспорту. Спочатку в сніжну товщу вгризається автомобіль з буром. Потім беруться до роботи екскаватори, які викидають сніг на кілька метрів угору. І роблять такі собі коридори: ідеально чисте дорожнє покриття, а навколо - високі білі стіни, які дуже подобаються туристам.

Как правильно выбрать ледоступы

А ось в американському штаті Міссурі від ожеледиці на дорогах рятує  вантажний автомобіль із причепом. Його особливість у тому, що машина може чистити одночасно кілька смуг. У великого авто два ковші: один спереду, другий - по всій довжині. Набираючи швидкість, техніка розгортає причеп поперек дороги, і так їде, згрібаючи сніг.

Кого в Киеве наказали за гололед и полтысячи переломов

Проте американцям мало просто прибирати сніг. Компанія "Сонячні дороги" отримала від адміністрації штату Айдахо контракт на розробку прототипу принципово нового дорожнього покриття, яке має розв'язати проблему ожеледиці. Інженери пропонують встелити вулиці багатофункціональними сонячними панелями, які зверху будуть вкриті дуже щільним склом. За день вони заряджатимуться від Сонця і розтоплюватимуть лід.

А деякі країни до прибирання снігу залучають звичайних громадян. У Фінляндії на період великих снігопадів компанії, які відповідають за прибирання вулиць,  частину повноважень делегують жителям населених пунктів. Після короткого навчального курсу ті отримують устаткування і вирушають чистити розмічену територію.

Завтра по Украине - до 15° мороза

Крім цього, в країні діє закон, за яким власники закладів та  приватних будинків повинні самостійно стежити за станом тротуарів навколо своєї нерухомості. Головні траси фіни посипають сіллю. На решті територій - утрамбовують сніг гранітним кришивом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: снег зима уборка стихия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2433