В українців забирають безкоштовне інтернет-телебачення. Найбільші оператори  разом із податківцями боротимуться з тіньовим ринком мережевого ТБ і вже підготували відповідний законопроект. За інформацією гравців ринку, послугами неліцензійних провайдерів користуються близько півтора мільйона людей. Тоді як "легально" дивляться телевізор чотири із половиною мільйони.

Див. також: Всевидяче око: Трансляцію Інтернет-tv контролюватимуть

У Києві транслювати телекартинку у всесвітню павутину мають право лише дві компанії. Але у тестовому режимі таку послугу надають усі провайдери -  прогалина у законодавстві. Якщо оператор отримає ліцензію, йому потрібно буде сплачувати щомісячне роялті. Українцям доведеться відраховувати за Інтернет ТБ по сто гривень, до чого вони поки що не готові.

Читайте також : Украинский интернет вырос благодаря пенсионерам

Ігор Сиротенко, член комісії, що здійснює держрегулювання зв'язку : " Яким би способом не передавався сигнал, чи через мережу Інтернет, чи через широкосмугову телекомунікаційну мережу, чи через радіохвилі, через ефір, оператори телекомунікації абсолютно нічого з цього не мають".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена интернет тб
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1407