В Україні подешевшало автомобільне пальне. На найбільш популярних АЗС ціна на бензин впала приблизно на десять копійок.

АМКУ рекомендует снизить цены на бензин

Так А-дев`яносто п`ятий продають в середньому за 10 гривень 73 копійки, А-92 за 10 гривень 40 копійок, а середня вартість дизельного пального опустилася нижче за десять гривень на літрі. Нагадаємо, наприкінці грудня Антимонопольний комітет висунув вимогу до трейдерів знизити ціни на пальне до економічно обгрнутованих.

Однак експерти вважають, що справа не стільки в погрозах  АМКУ, скільки в ситуації на ринку. Знизити вартість бензину дозволяють  низькі  закупівельні ціни. На це впливає  зниження попиту, яке щороку спостерігається під час зимових свят. Тож мережі АЗС опускають ціни, аби привабити більше клієнтів.

Читайте також : В Україні подешевшав бензин

Саргій Куюн, експерт ринку пального : " Есть возможности для снижения, но это ни как не связано с позицией антимонопольного Комитета, а  я думаю, что это даже какая-то экономическая, маркетинговая целесообразность для этого существует в виде очень низкого потребления  в зимние месяцы и оживления продаж".

Протягом січня бензин може здешевшати ще більше - копійок на  20. Однак в антимонопольному комітеті вважають, що цього мало і готують для учасників ринку нові роз`яснення. Тих, хто не дослухається, обіцяють карати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина цены на бензин удешевление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1442
Загрузка...
Загрузка...