Українців віднадять від зловживання алкоголем.  Міцні напої подорожчали. Держава встановила мінімальні ціни.  Останній раз їх підвищували у серпні 2011-одинадцятого. Відтак вартість пляшки найдешевшої горілки збільшилася на дві гривні. А тризіркОвий коньяк додав у ціні одразу на шість гривень.  Вартість вина поки що не змінилася. Якщо розцінки у деяких магазинах будуть нижчі ніж мінімально встановлені державою, податківці підприємців покарають. Штраф - мінімум п’ять тисяч гривень.  

Читайте також : Кабмин повысил минимальные цены на алкоголь

Олександр Соколов, експерт консалтингової компанії : " Мы опять наблюдаем постепенное повышение до 28 с половиной гривен. Соответственно учитывая цены на коньяк, на дешевый коньяк, постепенно цена на водку догоняет цену на коньяк и по конкуренции цены они практически сравнялись, что делает коньяк более выгодным и конкурентоспособным".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена украина алкоголь подорожание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1717