Україна більше не аутсайдер у сфері оподаткування бізнесу. Про це свідчать результати рейтингу Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації Doing Business-2013. За показником "оподаткування" Україна поліпшила позиції одразу на 18 пунктів і посіла 165-те місце. Раніше міжнародні експерти нараховували в Україні 135 податкових платежів та зборів, на які бізнесмени витрачали 657 годин за рік. Тепер відповідно 28 платежів  та  491 година за рік. Наша країна також увійшла до світової десятки за рівнем віддаленості від "передового рубежу". А це свідчить про позитивні зміни нормативно-правового середовища для підприємців. У цілому позиція України в рейтингу покращилася на 15 пунктів. Однак в уряді попереджають: найближчим часом суттєвих змін бізнесменам очікувати не варто. Мовляв, розміри ставок зменшити не вдасться.

Дивіться також: У Дніпродзержинську платникам податків полегшили життя

Сергій Тігіпко, віце-прем'єр-міністр України : " Що потрібно на мій погляд міняти, це міняти саме адміністрування податків. І на це була направлена ініціатива по скороченню кількості податків. Там нічого не міняється практично з навантаженням тільки спрощення. за рахунок того, що ми зменшимо кількість податків. 3 23 до 9.".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тигипко податки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1494