У Києві з"явилися алібі-агентства. За дві сотні доларів тут пропонують зняти з клієнта провину у ДТП, звільнити від служби в армії, та навіть допомогти у збереженні роботи. Фірми, які раніше допомагали подружжям-зрадникам, тепер пропонують свої послуги у "нестандартних ситуаціях".

Алібі на всі випадки життя. У Києві створили контори, які допоможуть розв’язати будь-які життєві проблеми. Приміром, зняти з клієнта провину у ДТП, звільнити від служби в армії та навіть зберегти роботи. Для цього забезпечать необхідні докази.  Наприклад - інсценують по телефону події надзвичайного характеру чи документально підтвердять участь клієнта у конференції.

Грозит ли Украине "греческий" сценарий?

Ганна Ломакіна, замовила алібі : "Ну можна зробити лист-запрошення, що вас запрошували на таке-то число.  Воно буде на офіційному бланку, все, як потрібно бути".

Коштує така послуга не менше ніж тисячу гривень. Цінник залежить від видатків  на підробку. До прикладу, можуть не тільки вигадати конференцію, а й створити організацію, яка, начебто, її проводить. Чим солідніше та офіційніше - тим дорожче. Ганна такому агентству радіє. Із досвіду знає, інколи таки доводиться фальшивку купувати. Аби оформити лікарняний на роботі, дівчина виклала три сотні за липову довідку з медзакладу. На підробника вийшла через інтернет. Нелегальним шляхом пішла через брак часу.

Ганна Ломакіна, замовила алібі : " Тобі не треба бігати, нікого шукати, є людина, ти замовляєш довідку і в цей же ж день тобі приносять".

Какие инвестиции хороши, если весь мир рухнет

А ось юристи радять добре подумати, перш ніж звертатися до таких агенцій. Кажуть, за подібні дії можна навіть потрапити за ґрати. Зокрема, за фальшування документів.

Ростислав Кравець, юрист : " Коли це стосується документів, то кримінальним кодексом передбачена відповідальність за службове підроблення, тобто вмисне внесення неправдивих відомостей в якісь дані. За це передбачена відповідальність - позбавлення волі строком на 3 роки".

Корисно знати : Можно ли экономить на зарплате сотрудников?

Довести, що документ підроблений, інколи буває непросто, кажуть юристи, це потребує спеціальної експертизи. Однак якщо фальшивку таки виявлять, відповідальність ляже не тільки на агентство, а й на замовника алібі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена нелегалы агенство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1570
Загрузка...
Загрузка...