В Україні знову починаються труднощі з поверненням депозитів. В одній з фінустанов вкладники вже не можуть забрати своїх грошей. Максимум у банкоматах повертають по сто гривень. За даними джерел видання Сегодня, складнощі зараз у півсотні середніх і невеликих банків. Через спад в економіці знизився попит на кредити, тому фінустановам важко повертати старі депозити. І вони починають набирати нові - під більші відсотки. Водночас, за словами експертів, системна криза малих банків можлива лише у випадку, коли всі вкладники одночасно прийдуть по свої гроші, а це малоймовірно, якщо не сіяти паніки.

Читайте також : НБУ запретил одному из банков привлекать депозиты

Олександр Сугоняко, експерт з банківських питань : "Це негативна інформація. І я вважаю, абсолютно несправедлива.  Ситуація у банках 4 і 3 групи не гірша, ніж у першій і другій. Вона приблизно однакова. І я не бачу причин, щоб говорити у такому контексті саме, що от ті банки хороші, а ті банки погані".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банки украинцы депозит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2317